O mnie

Cześć!
Mam na imię Gniewko. Pochodzę z Bieszczadów, w których stawiałem swoje pierwsze biegowe kroki. Życie rzucało mnie po całym świecie, od Warszawy po USA, od Kielc aż po kostarykańską dżunglę. Jednak dopiero gdy zamieszkałem na Pogórzu Dynowskim na poważnie zachłysnąłem się bieganiem.

rara-krasna2

Piękne, mocno zalesione, górzyste tereny pobudzają wyobraźnię. Dzięki bieganiu poznaję okolicę z wielu, bardzo różnych perspektyw, docierając na swoich nogach w odległe, dość często trudno dostępne zakamarki.

Bardzo szybko, moja biegowa przygoda potoczyła się w kierunku biegania naturalnego, w kierunku legendarnego plemienia Rarámuri.
W ten oto sposób, m.in. poprzez lekturę Urodzonych Biegaczy trafiłem na Erika Ortona-światowej sławy trenera wielu biegaczy górskich, ultramaratończyków czy triatlonistów. Jego niezwykły entuzjazm oraz ogromna wiedza połączona z wieloletnim doświadczeniem zebrane w książce Niewiarygodny Cel (Cool Impossible) obudziły we mnie nieznane dotąd pokłady biegowych możliwości.
Barwny a zarazem konkretny obraz jaki w swojej książce namalował Orton sprawił, że zapragnąłem wyruszyć w odległą podróż do gór Teton, aby choć przez kilka dni trenować pod czujnym okiem Erika.looking-at-the-mountin

Z natury jestem osobą, którą lubi dzielić się tym co dobre z innymi, zarażać pasją, motywować do działania, do sięgania po nieosiągalne.

 

Od lipca 2016 ruszam z weekendowymi, biegowymi obozami. W tym czasie przekazuję to co wiem w temacie biegania, rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia.

Biegowy weekend z Krasnamuri – przyłącz się już dziś!

Więcej o moim naturalnym bieganiu, startach w ultramaratonach, życiu codziennym i nie tylko znajdziesz tutajhttp://gniewomir.in/